Více informací o Credit Limit

Co je to Credit Limit

Credit Limit je finanční rezerva, ze které můžete opakovaně čerpat finanční prostředky. Každý měsíc uhradíte pouze minimální povinnou měsíční splátku. Jen Vy si zvolíte, kolik peněz vložíte navíc!  Credit Limit je Vaše finanční rezerva až do výše 50.000 Kč na neomezené časové období!

Jak získat Credit Limit

Zažádat u nás o Credit Limit je snadné, bezpečné a důvěrné. Stačí vyplnit online žádost. Zbytek už zařídíme za Vás.

Potřebujete poradit?

Další informace o Credit Limitu získáte od pracovníků zákaznického servisu. Ve srovnání s jinými bankovními produkty se mu nejblíže podobá kontokorent, nebo také kontokorentní úvěr.

Komu se Credit Limit vyplatí

Credit Limit je vhodný v případě nečekaných výdajů. Obvykle v době před výplatou, kdy Vám najednou chybí pár tisíc. Za pár týdnů vrátíte buď celou čerpanou částku a nebo pouze minimální měsíční splátku, to záleží jen na Vás. O Credit Limit si může zažádat kdokoli, komu je více než 19 let a je občanem České republiky.

Bez rizika díky mezinárodní společnosti

Po celou dobu jste v dobrých rukou nadnárodní finanční společnosti. Ferratum Bank je součástí skupiny Ferratum Group, která poskytuje finské půjčky bez ručení už od roku 2005. Byla první takovou společností v Evropě.

Pobočky v 20 zemích světa, přes 280 finančních specialistů a více než milion spokojených zákazníků jsou pro vás zárukou finské půjčky bez starostí. Více o nás »

Ferratum půjčku zdokonalujeme na základě potřeb zákazníků. Neváhejte nás tedy kontaktovat s vašimi nápady nebo připomínkami.

 

Obchodní podmínky produktu Credit Limit si přečtěte zde.

Standardní informace o spotřebitelském úvěru (SISÚ) si přečtěte zde.