SMS půjčka Ferratum - nyní online až 50 000 Kč

Zjistěte, že Ferratum Credit je výhodnější než sms půjčka

Půjčka do výplaty rychlá jako sms půjčka? Ano! A navíc od banky

Rychlá půjčka, finská půjčka či sms půjčka bez poplatku předem se na náš finanční trh dostala roku 2005 z iniciativy společnosti Ferratum Czech, která se později stala bankou nabízející nové či zmodernizované produkty.

Krátkodobá sms půjčka do výplaty je dodnes v nabídce některých subjektů, obvykle nebankovních, často se však k ní vážou nadměrné úroky, poplatky nebo nejasné podmínky.

SMS půjčka přes mobil

Vyzkoušejte Ferratum Credit

Potřebujete-li do výplaty bleskovou půjčku, vyzkoušejte raději nový online bankovní produkt Ferratum Credit, který vás svou rychlostí nadchne možná ještě více než někdejší sms půjčka (přes mobil). Tato půjčka na způsob kontokorentu až do výše 50 000 Kč vychází levněji než běžné rychlé půjčky. Klienti si ji berou opakovaně a splácejí najednou, nebo v dohodnutých měsíčních splátkách. A až dvakrát ročně si mohou dopřát platební prázdniny.

Ferratum Credit využívá i pan Oldřich N. z Pardubic, který uvádí: „Tato půjčka mi už několikrát doslova vytrhla trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ji několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“ Také paní Jana N. z Brna je uživatelkou půjčky Ferratum Credit. Navrhuje ji všem, kteří potřebují finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent.

Ferratum Bank SMS půjčka

Důležité je dodržování termínů splatnosti

Staňte se i vy klientem Ferratum Bank, respektované banky s více než 2,5 miliony klientů po celém světě. Vyřízení půjčky Ferratum Credit je zde jednoduché a rychlé. V online žádosti vyplníte jen základní údaje, například adresu trvalého bydliště a číslo bankovního účtu. Poskytnutí úvěru, tedy převedení peněz na váš účet, může být okamžité. Tyto výhodné půjčky do výplaty si „režírujete“ sami. Důležité je jen dodržování dohodnutých termínů splatnosti, abyste na půjčky dosáhli i v budoucnu.

Výhodou je moderní online a sms komunikace, která dovoluje být s věřitelem v neustálém kontaktu a okamžitě ho informovat o případných problémech se splácením půjčky. Vždy je k dispozici nějaké řešení, například prodloužení půjčky nebo splátkový kalendář.