Rychlá půjčka až 50 000 Kč na účet

Rychlá půjčka na účet ihned od Ferratum Bank

Rychlá půjčka na účet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Ferratum Credit, nejvíce žádanou půjčku od Ferratum Bank, získáte snadno i vy. Kontaktujte banku online a zvolte částku půjčky až 50 000 Kč. Vyplňte stručnou žádost, a po schválení máte příslušný limit kdykoliv k dispozici, podobně jako kontokorentní úvěr.

U půjčky Ferratum Credit si pak sami opakovaně stanovujete výši aktuální vypůjčené částky a převádíte si ji na účet. Měsíčně splácíte alespoň dohodnuté minimum, ale můžete také kdykoliv vyrovnat celkový dluh nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Tím navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a snížíte svůj celkový dluh. Při opakovaném čerpání se již nenahlíží do registru.

Rychlá půjčka pro všechny

Rychlá půjčka Ferratum Credit pomohla i paní Dagmar

Paní Dagmar S. z Olomouce si chtěla vypůjčit 6 000 Kč na zaplacení zájezdu, a to pouze do doby, než jí přijde výplata. Obrátila se na zákaznický servis Ferratum Bank, jehož pracovnice jí doporučila půjčku Ferratum Credit. Paní Dagmar popisuje: „Zařídila jsem si finanční rezervu 35 000 Kč na neomezeně dlouhou dobu. Ihned jsem čerpala 9 000 Kč. Takto jsem měla dostatek peněz i na kapesné. A dluh jsem vyrovnala už za 14 dnů.“

Vždy dostupná rychlá půjčka bez poplatku, pokud ji zrovna nečerpáte

„Ferratum Credit mě zaujal také tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ dodává paní Dagmar. Pracovnice zákaznického centra upřesňuje, jak to funguje v praxi: „Ferratum Credit v rozmezí 2 500 Kč až 35 000 Kč vám opakovaně pokryje přechodný nedostatek financí před výplatou, nebo pomůže při nečekaných výdajích. Měsíčně splácíte domluvenou minimální částku, přičemž úrok je jen 0,2833 % denně. Můžete však zvolit i vyšší splátku. K tomu uhradíte jednorázový poplatek 12,5 % za každé čerpání. Také lze splatit celou půjčku včetně úroků, a mít Ferratum Credit zase kompletní.“

Rychlá půjčka pro rodiny

Rychlá půjčka Ferratum je tu už od roku 2005

Rychlá půjčka, zvaná také finská půjčka, se v ČR objevila roku 2005 díky společnosti Ferratum Czech. Současné bankovní půjčky Ferratum patří podle nezávislých odborníků mezi nejspolehlivější půjčky, pro klienty zcela bezpečné. Pokud se rozhodnete pro půjčku Ferratum, celou dobu se můžete spolehnout na nadnárodní finanční společnost, jíž důvěřují už miliony klientů.

Rychlá půjčka Ferratum Credit je oblíbená díky jednoduchému vyřízení online a dostupnosti i pro matky na mateřské, studenty či penzisty. Nemusíte kvůli ní nikam chodit ani volat. Peníze máte za pár minut na svém bankovním účtu a nikdo nesleduje, na co jste je použili (rychlá půjčka Ferratum Credit je bezúčelová). Doslova můžete mít půjčku ihned na účtě, do hodiny.