Půjčky online až 50 000 Kč ihned

Půjčky online před výplatou ihned na účet

Poznejte výhody Ferratum Credit, nové půjčky online na účet

Poznejte výhody nového produktu Ferratum Credit, který vychází levněji než běžné krátkodobé bankovní půjčky. A díky spolehlivosti Ferratum Bank je pro vás výhodnější než jakákoliv, i zdánlivě nejlevnější nebankovní půjčka online.

A jak si Ferratum Credit zařídit? Jednoduše online, a to až do výše 50 000 Kč. Jako ověřený klient si pak necháváte převádět peníze na váš běžný účet, kdykoliv je potřebujete (typicky před výplatou). Půjčku Ferratum Credit můžete splatit jednorázově, nebo formou minimálních měsíčních splátek ve výši 12,5 % z celkové dlužné částky.

Půjčky online

Půjčky online dostupné ihned po schválení limitu

U každé půjčky Ferratum Credit hradíte jen denní úrok a poplatek za výběr částky, který je ale při prvním využití nulový. Navíc, pokud máte Ferratum Credit jen jako finanční rezervu, nebo jste vyrovnali celou vypůjčenou částku, neplatíte nic za vedení úvěrového účtu. Komfortní je i to, že kvůli produktu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zřizovat běžný účet ani čekat na to, až obdržíte kreditní kartu.

Čerpat peníze můžete okamžitě po schválení limitu. Pohodlná online půjčka Ferratum Credit se tak postará o to, aby vás už nečekané výdaje nezaskočily. „Tuto službu jsem doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ říká pan Oldřich z Pardubic, jemuž už Ferratum Credit nejednou pomohl při náhlých platbách. „Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ připojuje se paní Ivana ze Šumperka.

Půjčky online - stačí notebook a internet

Ferratum: půjčky online od roku 2005

Půjčky online před výplatou uvedla na náš finanční trh společnost Ferratum Czech roku 2005. Dnes už je Ferratum bankou a po celém světě má okolo 2,5 milionů klientů. Výhod Ferratum online půjčky využil i pan Radek S. z Brna: „Prošel jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky, nebo zaslat drahou sms. Nakonec jsem skončil u půjčky online na účet od Ferratum Bank a ta mi pomohla. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."