Půjčka zdarma – nebo splácejte až za 90 dní

Půjčka zdarma od Ferratum! Nebo první splátka až za 90 dní!

První půjčka Ferratum je nyní zdarma a bez poplatků! Zapůjčíme Vám až 9 000 Kč bez úroků, bez opakovaného nahlížení do registrů, bez potvrzení o příjmu a bez ručitele. Půjčte si od 500 do 9 000 Kč a do 30 dnů vraťte tu samou částku! A poté si můžete opět půjčit s jasnými podmínkami a bez zbytečného papírování.

Půjčka opravdu zdarma – bez poplatků, bez papírování

Půjčka Ferratum funguje již 8 let a za tu dobu pomohla vyřešit finanční potřeby již více než 1,5 miliónu klientům v 19 zemích světa. I v České republice je velmi oblíbenou půjčkou před výplatou, schválenou a posílanou ihned na účet, nebo složenkou na adresu žadatele.

A nyní je první půjčka Ferratum dokonce zdarma! Co si půjčíte, to také vrátíte. Bez jakýchkoliv poplatků, bez složitého papírování. Stačí pouze vyplnit online žádost přímo na těchto webových stránkách.

Půjčka zdarma od Ferratum Bank

Další informace o půjčce zdarma

Pokud si u nás žádáte o rychlou půjčku poprvé, po odeslání žádosti Vám zavolá pracovník zákaznického servisu a ověří údaje Vaší žádosti. Také Vám objasní způsob zaslání peněz. První půjčku Vám zašleme poštovní poukázkou na Vaši adresu, takže peníze obdržíte do 3 pracovních dnů. Další zápůjčky pak již můžete mít na Vašem bankovním účtě maximálně do druhého pracovního dne, většinou však do 1 hodiny.

Opakované klienty už s ověřením údajů nekontaktujeme a peníze posíláme rovnou na bankovní účet uvedený v žádosti o rychlou půjčku.

První půjčka zdarma

Více informací najdete v častých dotazech, případně kontaktujte zákaznický servis.