Půjčka před výplatou až 50 000 Kč na účet

Pohotová půjčka před výplatou bez koruny poplatku předem

Ferratum Credit – moderní online půjčka před výplatou

Ferratum půjčky patří mezi nejlépe ověřené půjčky na našem trhu – klienty i finančními experty. Jsou bez koruny poplatku předem (bez ověřovací platby 1kč). Ferratum Bank odesílá peníze okamžitě po schválení půjček na bankovní účty žadatelů.

Nejvíce žádaná půjčka před výplatou je Ferratum Credit do 50 000 Kč, s možností opakovaného čerpání. U tohoto produktu si sami určujete datum a výši půjček převáděných na váš běžný účet. Vybíráte si i termín splácení, a pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, máte jeho vedení zdarma. Půjčka je velmi rychlá, peníze máte na běžném účtu do 2 hodin.

Půjčka před výplatou - a jsi v pohodě

Nemusíte žádat o půjčky pořád dokola

Využíváním účtu Ferratum Credit se vyhnete papírování a dalším administrativním požadavkům. Jak popisuje paní Jana N. z Olomouce: „V naší rodině je rušno, synové sportují, manžel vyjíždí za prací. Někdy se stane, že ve finanční tísni před výplatou využijeme služeb Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická a přehledná, bez skrytých poplatků.“

Ferratum Credit – ideální finanční rezerva před výplatou

Ferratum Credit může i vám trvale sloužit jako finanční rezerva před výplatou. A to nejen na zaplacení nutných výdajů, ale třeba i na nákup zboží v akci. Podle statistik se vyplatí hlavně online nákup elektroniky. Zejména s využitím slevových kupónů (Okay, Mall, Rozbaleno…), které se soustřeďují i na speciálních serverech, můžete dosáhnout na skutečně zajímavé ceny v obchodech Alza, Kasa, Tchibo, Zoot, 4home, Answear, Posters, Tescoma, Ráj prádla a dalších. V internetových „obchodních domech“ nakoupíte široký sortiment zboží – na pár kliků si můžete vybavit celý byt.

Přitom s částkou 50 000 Kč, kterou umožňuje Ferratum Credit, se už dá „čarovat“. A nikdo z banky nebude zkoumat, na co jste peníze použili. Důležité je pouze dodržování dohodnutých termínů splatnosti vašich půjček (čímž si zároveň budujete dobrou úvěrovou historii bez registrů).

Půjčka před výplatou online

Půjčka před výplatou Ferratum včera a dnes

Krátkodobá online půjčka před výplatou se na našem finančním trhu objevila roku 2005 z iniciativy společnosti Ferratum Czech. Ta se u nás stala prvním nebankovním poskytovatelem půjček, který získal bankovní licenci. Dnes má Ferratum Bank po celém světě okolo 2,5 milionů klientů a obsluhuje i náročné trhy: německý, francouzský, britský či nizozemský.

A ráda obslouží také vás – obraťte se s důvěrou na její klientský servis, nebo si Ferratum Credit, pohodlnou půjčku před výplatou, sjednejte rovnou z těchto stránek.