Krátkodobé půjčky Ferratum

Využijte předností krátkodobé půjčky Ferratum Credit

Krátkodobé půjčky moderněji. Svůj úvěrový účet obsluhujete sami!

Už jste slyšeli o půjčce Ferratum Credit s předem dohodnutým limitem, kterou si můžete brát opakovaně a za lepších podmínek než tradiční krátkodobé půjčky? Klientům pomáhá zejména v kritických situacích krátce před výplatou.

Ferratum Credit od 2 500 Kč do 50 000 Kč si zařídíte online, aniž byste museli mít u banky Ferratum běžný účet, a pak už si kdykoli převádíte na svůj běžný účet tolik peněz, kolik zrovna potřebujete. Měsíčně splácíte aspoň minimální částku (12,5 % z aktuálně dlužné částky, u čerpání do výše 6 000 Kč pouze 1 000 Kč).

Krátkodobé půjčky Ferratum Bank

Můžete také kdykoli vyrovnat celkovou dlužnou částku nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoli dodatečných poplatků. Tím navýšíte částku, kterou máte opět k dispozici, a snížíte celkovou dlužnou částku. Úroková sazba se u krátkodobé půjčky Ferratum Credit počítá jen z vyčerpané částky – pokud produkt zrovna nevyužíváte, máte ho vedený bezplatně.

Nyní vás už náhlé výdaje nezaskočí. Ferratum Bank má dnes celosvětově k 3 milionům klientů. Vyzkoušejte i vy rychlé profesionální vyřízení její nové krátkodobé půjčky!

Krátkodobé půjčky Ferratum Credit z pohledu klientů

Nejlepším doporučením zboží či služeb je osobní zkušenost. Přinášíme vám hned dvě. Paní Ilona má nízké příjmy a žádná společnost jí nechtěla poskytnout půjčku. Až jí příbuzná doporučila online banku Ferratum Bank. „I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno,“ popisuje rychlé vyřízení krátkodobé půjčky paní Ilona, která je ráda, že má nyní Ferratum Credit jako finanční rezervu (konkrétně s bankou dohodla limit 5 000 Kč).

Manželé N. z Olomouce rekonstruovali byt. Prvním záměrem byla výměna kuchyňské linky, ale nakonec se událo mnohem více změn. Ferratum Credit manželům před výplatami pomáhal několik měsíců. „Poprvé jsme čerpali 5 000 Kč, podruhé 7 500 Kč a potřetí dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ uvedl pan Robert N. „Opravdu se ale jednalo o krátkodobé půjčky – po výplatách jsme je vždy splatili, takže poplatky byly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“

Krátkodobé půjčky na 30 dnů

Výhodné krátkodobé půjčky zařízené z pohodlí domova či kanceláře

Krátkodobé půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit pomohou i vám v situacích, kdy něco potřebujete zaplatit a nemáte zrovna peníze, avšak víte, že už třeba za 3 týdny je budete mít. U půjčky vám „naskočí“ jen minimální úroky a navíc je bezúčelová – škoda ji nevyužít, ať už jste soukromá osoba, nebo podnikatel.

Zařiďte si Ferratum Credit jednoduše přes tento web třeba hned!