Kontokorentní úvěr

Co je to kontokorentní úvěr?

Úvěr (nebo také půjčku) můžeme charakterizovat jako zapůjčení obvykle peněžní částky v předem dohodnuté výši na předem dohodnutou dobu. Úvěr (zapůjčená částka a domluvené úroky) je poté splácen buď v pravidelných splátkách, nebo v jedné splátce - typickým příkladem najednou splacené půjčky je rychlá půjčka Ferratum.

Kontokorentní úvěr je finanční limit na osobním, běžném účtu do předem sjednané výše. Splácí se měsíčně procentuální hodnota z kontokorentního úvěru. 

Credit Limit je kombinací klasického kontokorentu a kreditní karty. Splácena je měsíčně minimální nebo vyšší částka a placeny jsou poplatky za výběr peněz.

Výhody kontokorentního úvěru

  • obvykle nemusíte prokazovat příjmy pro jeho získání, je bez ručitele, bez zástavy
  • pokud jej nevyužíváte, neplatíte poplatky
  • máte po ruce finanční rezervu
  • po splacení jakékoliv částky můžete peníze až do výše limitu opět využít, nemusíte znovu žádat o úvěr

Hledáte kontokorentní úvěr bez skrytých poplatků? Právě jste ho našli. Vše si můžete spočítat díky úvěrové kalkulačce.

Sjednejte si Ferratum Credit – moderní kontokorentní úvěr

Poznejte Ferratum Credit – oblíbený flexibilní úvěr fungující podobně jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Jistě vás potěší i to, že je levnější než běžné krátkodobé bankovní, natož nebankovní půjčky.

A jak si zařídit úvěr Ferratum Credit? Velice snadno online, a to až do výše 50 000 Kč. Jako ověřený klient si pak necháváte převádět peníze na váš běžný účet, kdykoli je potřebujete (typicky před výplatou).

Podrobnosti o kontokorentu Ferratum Credit

U každé půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit hradíte jen denní úrok a poplatek za výběr částky ve výši 12,5 %. Půjčku pak splácíte buď jednorázově, nebo odesíláte měsíční splátky ve výši 12,5 % z celkové dlužné částky. Vše vidíte přehledně v kalendáři splátek.

Navíc, pokud máte kontokorentní úvěr Ferratum Credit jen jako finanční rezervu, nebo jste vyrovnali celou vypůjčenou částku, neplatíte nic za vedení úvěrového účtu. A jako žadatel o úvěr Ferratum Credit nemusíte mít u banky Ferratum běžný účet.

Kontokorentní úvěr dostupný ihned po schválení limitu

Čerpat peníze můžete ihned po schválení limitu. Pohodlný kontokorentní úvěr Ferratum Credit se tak postará o to, aby vás už nezaskočily nečekané výdaje.

„Tuto službu jsem doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvádí pan Oldřich z Pardubic, jemuž už Ferratum Credit pomohl vícekrát. „Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ dodává paní Ivana ze Šumperka.

Ferratum: krátkodobé půjčky od roku 2005

Krátkodobé půjčky před výplatou uvedla na náš finanční trh společnost Ferratum Czech roku 2005. Dnes už je Ferratum bankou a celosvětově má zhruba 2,5 milionů klientů.

Předností Ferratum kontokorentního úvěru využil i pan Radek S. z Brna: „Prošel jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky, nebo zaslat drahou sms. Nakonec jsem skončil u půjčky Ferratum Credit od Ferratum Bank a ta mi pomohla. Poprvé jsem si půjčil 3 000 Kč na 14 dní."